سه شنبه , ۲۱ آذر ۱۳۹۶
خانه » تمام مطالب » شهدای مظلوم مدافع حرم را علنی تشییع کنید+تصاویر
شهدای مظلوم مدافع حرم را علنی تشییع کنید+تصاویر

شهدای مظلوم مدافع حرم را علنی تشییع کنید+تصاویر

شهدای مظلوم مدافع حرم را علنی تشییع کنید+تصاویر

گاهی که برای تجدید دیدار با شهدا و قرائت فاتحه به بهشت زهرا می روید حتماً بعضی مزارها را دیده اید که روی آن نوشته است: “شهید مدافع حرم” یا محل شهادت: “سوریه”!

شهدای ایران: یا گاه و بیگاه از این و آن خبر شهادت کسی را در سوریه و عراق می شنویم؛ به جز تعدادی معدودی که به تعداد انگشتان دست هم نمی رسد، همه شهدای مدافع حرم با غربت هرچه تمام تر تشییع می شوند و به خاک سپرده می شوند.

شهدای مظلوم مدافع حرم را علنی تشییع کنید

 وقتی جنگ کاملاً علنی است؛ وقتی مردم ما، مردم دنیا و تمام کشورها می دانند که در ابتدا برای یاری مسلمانان و مظلومان سوریه و عراق و لبنان و فلسطین و بعد برای حفاظت از حرمهای مطهر اهل بیت و در نهایت برای حفظ کیان ایران اسلامی در عراق و سوریه در حال جنگ و نبرد تمام عیار هستیم، چرا نباید شهدای مظلوم این معرکه سخت علنی، رسمی و با اعلام عمومی تشییع شوند.
چه ملاحظه ای باعث می شود که شهدای مدافعین حرم غریبانه به خاک سپرده شوند و گاهی هم خانواده برای اعلام محل شهادت روی قبور در معذوریت قرار بگیرند؟؟؟؟؟؟؟

شهدای مظلوم مدافع حرم را علنی تشییع کنید

به نظر می رسد ضروریست با کنار گذاشتن ملاحظات اینچنینی همچون سردار تقوی، شاطری و … بقیه شهدای مدافع حرم نیز مراسم ختم، تشییع و خاکسپاری آنها با افتخار و به صورت علنی برگزار شود.

درباره‌ی مرتضی کریمی

مرتضی کریمی

هر شب ستاره ای را به زمین می کشند و باز این آسمان غمزده غرق ستاره است …

التماس دعا

Mkthemmat@gmail.com

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شادی شهداء و امام شهداء صلوات