سه شنبه , ۲۱ آذر ۱۳۹۶
خانه » تمام مطالب » وصیتنامه شهید سپهبد علی صیاد شیرازی
وصیتنامه شهید سپهبد علی صیاد شیرازی

وصیتنامه شهید سپهبد علی صیاد شیرازی

وصیتنامه شهید سپهبد علی صیاد شیرازی

 

پروردگارا رفتن در دست تو است، من نمى‌دانم چه موقعى خواهم رفت، ولى مى‌دانم که از تو باید بخواهم مرا در رکاب امام زمانم قرار دهى و آن قدر با دشمنان قسم خورده‌ات بجنگم تا به فیض شهادت برسم.

بسم الله الرحمن الرحیم

ارحم الراحمین، رب العالمین و صلى الله على محمد و آله الطاهرین و سلم.

انا لله و انا الیه راجعون. هذا ما وعدنا الله و رسوله و صدق الله و رسوله. اللهم زدنا ایمانا و ارحمنا. اشهد ان لا اله الا الله وحده لا شریک له و ان محمداً عبده و رسوله. ارسله بالهدى و دین الحق ،و ان الصدیقه الطاهره فاطمه الزهراء، سیده‌النساءالعالمین، و ان علیاً امیرالمومنین والحسن و الحسین و على بن الحسین، و محمد بن على و جعفر بن محمد و موسى بن جعفر و على بن موسى و محمد بن على و على بن محمد والحسن بن على و الحجه القائم المنتظر، صلواه‌الله و سلامه علیهم، ائمتى و سادتى و موالى بهم اتولى و من اعدائهم اتبرء و ان الموت و النشور حق، و الساعه اتیه لا ریب فیها و ان الجنه والنار حق. اللهم ادخلنا جنتک برحمتک، وجنبنا و احفظنا من عذابک بلطفک و احسانک

یا لطیفا بعباده. یا ارحم الراحمین.

خداوندا ، این تو هستى که قلبم را مالامال از عشق به راهت، اسلامت، نظامت و ولایت قرار دادى، خدایا تو خود مى‌دانى که همواره آماده بوده‌ام آنچه را که تو خود به من دادى در راه عشقى که به راهت دارم نثار کنم. اگر این نبودم آن هم خواست تو بود.

پروردگارا، رفتن در دست تو است، من نمى‌دانم چه موقعى خواهم رفت، ولى مى‌دانم که از تو باید بخواهم مرا در رکاب امام زمانم قرار دهى و آن قدر با دشمنان قسم خورده‌ات بجنگم تا به فیض شهادت برسم. از پدر و مادرم که حق بزرگى بر گردنم دارند مى‌خواهم که مرا ببخشند، من نیز همواره برایشان دعا کرده‌ام که عاقبت به خیر شوند.

از همسر گرامى و فداکار و فرزندانم مى‌خواهم که مرا ببخشند که کمتر توانسته‌ام به آنها برسم،

و بیشتر مى‌خواهم وقف راهى باشم که خداوند متعال به امّت زمان ما عطا فرموده، آنچه از دنیا برایم باقى مى‌ماند حق است که در اختیار همسرم قرار گیرد.

از همه آنهایى که از من بدى دیده‌اند مى‌خواهم که مرا به بزرگى خودشان ببخشند و بالاخره از مردان مخلص خودم به ویژه حاج آقا امیر رنجبر نیکدل، استدعا دارم در غیاب من به امور حساب و کتاب من برسند و با برادران دیگر ، چون جناب سرهنگ حاج آقا آذربون و تیمسار حاج آقا آراسته در این باب تشریک مساعى نمایند.

خداوندا، ولى امرت حضرت آیت الله خامنه‌اى را تا ظهور حضرت مهدى (عج) زنده، پاینده و موفق بدار، آمین یا رب العالمین .

من الله التوفیق.

على صیاد شیرازى

۱۹ دى ماه ۱۳۷۱ – ۱۵ رجب ۱۴۱۳

 

 

درباره‌ی مرتضی کریمی

مرتضی کریمی

هر شب ستاره ای را به زمین می کشند و باز این آسمان غمزده غرق ستاره است …

التماس دعا

Mkthemmat@gmail.com

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شادی شهداء و امام شهداء صلوات