یکشنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
خانه » تمام مطالب » وصیتنامه سردار رشید اسلام شهید احمد اردی زاده
وصیتنامه سردار رشید اسلام شهید احمد اردی زاده

وصیتنامه سردار رشید اسلام شهید احمد اردی زاده

شهید-احمد-اردلی-زاده

والعصران الانسان لفی خسرالاالذین آمنوا و عملو الصالحات و تواصوا با لحق و تو اصوا بالصبر قسم به عصر(نورانی رسول یادوران ولی عصرکه انسان همه درخسارت وزیان است مگرآنان که به خداایمان آورندونیکوکارشدندوبه درستی وراستی وپایداری دردین یکدیگرراسفارش کردندوبه حفظ دین واطاعت حق ترغیب وتشویق کردند) خوش آن سری که درآن سربودهوای حسین خوش آن دلی که درآن دل بودولای حسین خوش آن تنی که به کوی حسبن سپاردجان خوش آن بدن که شودخاک کربلای حسین سلام علیکم
با سلام فراوان و بی کران بر منجی بشریت امام عصر(عج) و با سلام و درود بر نایب بر حقش امام خمینی با درود بر شهیدان گلگون کفن از صدر اسلام تا کنون
با سلام ودرود بر خانواده های شهدا و اسرا و مفقودین
نتوانستم چیزی بر قلم بیاورم چون چیزی در کوله بار خود نمیدیدم
ولی نباید این مسئله که هر انسانی باید از خود وصیتی بجای بگذارد. من هم وصیتی چند به خانواده و دوستان و آشناییان دارم . انسانهای روی زمین به دنیا آمدند تا آزمایش شوند. چند بار به جبهه آمدم ولی لیاقت آن را نداشتم که پهلوی شهداء بروم ، ولی حال که رفته ام پهلوی معبود خویش رفته ام. مادر جان امیدوارم که هیچ ناراحت نشده باشید ،امانتی از طرف پروردگار به تو بودم ، باید خدا را شکر بکنید که امانت را خوب پس داده ای .
مادر جان اگر ناراحتی از من دیده ای به بزرگی خودت حلالم کن ، مادر امید است انشاءلله راهی را که حضرت زهرا (س) رفته بروی و هیچ نا امید نگردی . پدرم هیچ غمگین مباش که فرزندت را به صاحب اولیه اش تحویل داده ای ، چون که همه ما از خداییم و به سوی خدا میرویم .
پدربزرگ عزیز انشاءلله که علی وار این راه را که تا حالا طی کرده ای به خوبی خوب ادامه به دهید و هیچ نا امید نگردی ، برادرم حسین وار خواهرم زینب وار قدم بردارید تا انشاءالله خداوند اعمالمان را قبول بگرداند.
برادرانم مساجد را هیچوقت ترک نکنید ،خواهرم حجاب خود را حفظ کن و همیشه به یاد الگوی خویش زینب (س) باش .
امام عزیز این پیر جماران این رهبر بزرگ را از یاد نبرید .
دنیا ، دنیا فانی و رفتنی است ،پس باید در فکر آخرت خویش باشیم ، فکر این را بکنیم آیا برای آخرت خود توشه ای جمع آوری کرده ایم ، آیا ترک غیبت کرده ایم آیا صله رحم را انجام داه ایم ، آیا دوستان و آشناییان را از خود راضی کرده ایم آیا در موقع شکرگزاری شکر خدا را بجای آورده ایم ، بفکر این باشیم که پرونده ء اعمالمان را به کدامین دستمان خواهند داد ، دست چپ یا دست راستمان .
خواهران و برادران عزیز، پدران و مادران عزیز ، در این موقعیت حساس که انقلاب عظیم مان در خطر است و از هر سو به این انقلاب هجوم می آورند باید بکوشبم و در راه سعادت انقلاب تحرکی از خود ایجاد بکنیم، باید خود را آماده ء جهاد بکنیم ، درضمن باید در فکر باشیم که اول جهاد اکبر را انجام بدهدیم چون که همیشه این شیطان در کمین ماست، همیشه از وسوسه های این شیطان باید به دور باشیم، یک لحظه غفلت موجب میشود که انسان از خط مستقیمش منحرف شود.
بزرگترین دشمن ، دشمن درونی هست ، دشمن درونی که شکست خورد بزرگترین کار را کرده ایم . درضمن برادران عزیز به یاد اسرای عزیزمان باشیم ، همین عزیزان بودند که یک روزی باهم بودیم ، شادیهایمان ، غمهایمان، انشاءلله که در رنج این عزیزان شریک باشیم و برایشان نامه بنویسیم .
در آخر از آشنایان و دوستان میخواهم که اگر ناراحتی از من دیده اند ، اگرآنها را روزی ناراحت کرده ام و از خود رنجانده ام به بزرگی خودشان من را حلا کنند .
وصیتی به پدر و مادر عزیز، پدر و مادر عزیز من را به بزرگی خودتان حلال کنید ، اگر میخواستید من را بخاک بسپارید ، در گلستان علی و اگر انشاءالله پهلوی برادر شهید محسن قصاب جا بود بخاک بسپارید .
به امید پیروزی اسلا م بر متجاوزین و منافقین
به امید آزادی اسرای دربند در چنگال این خونخواران ، و به امید پیدا شدن مفقودین ، خداحافظ
خدایا خدایا
تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار
” والسلام ” ۱۴ / ۱۱ / ۶۴

درباره‌ی مرتضی کریمی

مرتضی کریمی
هر شب ستاره ای را به زمین می کشند و باز این آسمان غمزده غرق ستاره است ... التماس دعا Mkthemmat@gmail.com

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شادی شهداء و امام شهداء صلوات